Лозівська школа розпочинає свою історію після окупаційного періоду фашистами нашого краю, 1 вересня 1944 року. Саме тоді в непристосованому приміщені житлових бараків для дітей працівників торфорозробки було відкрито початкову школу. З 1949 року місце торфорозробки здобуває статус селища Лозове, збільшується виробництво, відкривається інструментальний завод із кількома сотнями працівників. З 1 вересня 1949 року в зв’язку із збільшенням населення на місці торфорозробки було побудовано та відкрито Лозівську семирічну школу. З 1959 року школа змінює свою назву на «Лозівську восьмирічну трудову політехнічну школу».

Збільшення промисловості селища призводить до збільшення чисельності до 2000 осіб у 60 роках ХХ століття, а це ставить нові вимоги перед трудовим колективом підприємства щодо побудови середньої школи. Протягом 1971-73 рр. працівниками Хмельницького інструментального заводу будується нова двохповерхова школа на 320 учнів і вже 1 квітня 1974 року вона приймає школярів. Із 1 вересня 1976 року школа отримує статус «Лозівської середньої школи» а у червні 1978 року школа випускає перших 35 випускників, жителів селища Лозове, сіл Коржівці, Кросносілка, Марківка та 13 випускників Хмельницької заочної школи, працівників місцевого інструментального заводу. В середині 80-х років ХХ століття школа навчає одночасно 380 учнів в дві зміни та близько 100 учнів заочників.

Учні школи проходять виробничу практику у цехах Лозівського інструментального заводу, виробляють продукцію для заготівельної та переробної промисловості, працюють на полях та садах сіл Коржовець, Красносілки та Літок, господарюють на шкільній кролефермі.

Спад економічного виробництва припав на 90-роки ХХ століття, що позначилося на кількості населення та учнів школи. На початку ХХІ століття 2000-2015 рр. кількість учнів коливалась у межах 200-150, педагогічного колективу до 30 осіб. У 2012 році школа прийняла до своїх лав учнів сіл Коржівці та Красносілка.

На ниві освіти працювали сім’ї учителів Данільченко Ф.С., Данільченко М.О. Миколасюк С.А., Миколасюк Н.А., Завади Г.І., Завада С.М., Трохимчук С.М., Трохимчук І.В., Рудзік Т.В., Рудзік О.Й., династії учителів Антосевич Н.В., Антосевич В.В., Карасевич Г.В., Жук О.А., Рудзік О.Й., Рудзік Т.В., Рудзік Т.О.

Кiлькiсть переглядiв: 210